Reklamní předměty

reklamní předměry

Ceny gravírovaných kovových propisek

Počet kusů cena za kus
1-4 ks 123 Kč
od 5 ks 99 Kč
od 10 ks 69 Kč
od 20 ks 49 Kč
od 50 ks 25 Kč
od 100 ks 19 Kč

 

Chcete být originální ? Pokud ano tak jste zde správně . Potěšte svou rodinu, blízké, kamarády , ale i sebe nevšedním dárkem .

Potisk s logem vaší firmy, oblíbeného fotbalového nebo jiného sportovního klubu na tričku, čepici , tašce, polštářku , hrnku či propisky potěší jistě každého svoji originalitou.

Naší nabídkou jsou dárkové předměty s vlastním návrhem potisku.

Darujte svým blízkým polštářek s fotografii jejích psího kamaráda , babičce hrníček s fotografii vnoučat nebo celé vaší rodiny, synovi čepici s logem jeho oblíbeného sportovního klubu, tatínkovi propisku s logem jeho firmy ,mamince originální tašku s výběrem vašeho motivu …..Je toho spousta co zde můžete vytvořit  .

Už nebudete muset hledat vhodné dárky po obchodech, ale Váš dárek dorazí až k vám domů.

Je to snadné , rychlé a velmi zábavné .

Propisky : Každá firma ,uzavírá každý den několik obchodních smluv a podepisuje desítky formulářů. Setkává se se svými klienty a obchodními partnery.

Gravírovaná reklamní propiska vynikajícím dárkem, který zaručeně udělá radost všem.  Přinášíme vám  vysoce kvalitní kovové dárkové gravírované  propisky.

Hrnky:  Darujte originální dárek vašim blízkým nebo šéfovi. U nás potištěné hrnky plnobarevným tiskem jsou vysoce odolné proti omytí.

Hrnky lze potisknout jak firemním logem tak fotografii vašich dětí ,mazlíčků …záleží jen na vás .

Na výběr nabízíme několik barevných provedení a variant.

 

 

 

 

 

 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *